Laserová rušička a antiradar je nelegální svinstvo

U dlouhou dobu jsou v módě antiradary a dokonce laserové rušičky policejních radarů. Jejich používání je zákonem zakázáno. A mělo by být tvrdě trestáno. Ale, co je horší, že spousta obchodníků si z tohoto zboží udělalo skvělý bysnys a vydělávají na prodeji. I když je to vlastně nelegální zboží. Dokonce se nestydí zveřejňovat na web videa s funkčností antiradaru. Například ve vyspělých zemích Německo a Rakousko jsou také striktně zakázány pod vysokou pokutou.
Rychlostní limity jsou u nás nastaveny velice dobře a antiradary tak slouží jen pro notorické porušovače zákonů a řidiče, kteří si pletou silnici se závodní dráhou a jsou okolí velice nebezpeční.
Dokonce se na Internetu objevilo korupční a podvodné fórum, kde si mohou lidé koupit body, o které vlastní neschpností a porušováním zákona přisli. Ovšem nedokážu si představit, že někdo dobrovolně vezme na sebe přestupek za někoho jiného, i za odpovídající finanční obnos. Koupit lze sice vše, ale, co je moc, je moc. Odklaz na fórum dávat nebudu, protože podvodníky a lidské odpadky nepodporuji, taktéž nebudu odkazovat na prodejce antiradarů. Kdo chce a je schopný, tak si odkazy vyhledá sám.

Comments are closed.