Levný MP3 přehrávač a sluchátka

Dnes už není MP3 přehrávač nic neodstupného, ceny už klesly na rozumnou úroveň. Nicméně jsem natrefil na přehrávač za 199Kč, což je super cena, samozřejmě z obchodu s plnou zárukou. Jedná se o značku Logik, model Orbit, čili nějaký čínský výrobek. Ale co dnes není z číny, že? A navíc dvouletá záruka to jistí. :) Ovšem přehrávač má pouhých 256MB paměti, na dnešní dobu skoro nedostačující velikost, ale 2 alba tam nahrajete. Přehrajete jak MP3, tak WMA soubory. Poslechnete si radio a přečtete i soubory s příponou txt. Také není problém nahrát si nějaké poznámky, přehrávač má funkci diktafonu. Zaznamenávat můžete ve dvou kvalitách zvuku. Je tu i možnost nahrávat radio.
Přístroj má zabudovanou Li-Ion baterii, kterou je možné nabíjet pouze z USB portu počítače. Výrobce dodává USB kabel, instalační CD a sluchátka nevalné kvality.
Povrch přehrávače je matný a černý, nezůstávají na něm otisky prstů, ale je to jen plast, takže odolnost bude nicmoc. Na displeji se ukazují všechny důležité informace. Název alba, písně, datový tok souboru, zbývající a uběhnutý čas. Dále nastavení ekvalizéru a stav baterie. Displej má silné modré podsvícení, u kterého lze nastavit dobu svícení. Intenzitu není možné nastavit. Samozřejmostí je zámek kláves.
Sluchátka dodávaná k přehrávači jsou samozřejmě nevyhovující. Špatný zvuk a jsou to špunty, které mi nesedí. Takže jsem zakoupil nejlevnější model o firmy Koss, model UR5 v hodnotě 180Kč. Mají klasickou konstrukci a poměrně dobrý zvuk. K přehrávači se hodí i cenovou kategorií. Doživotní záruku u výrobků Koss snad ani nemusím zmiňovat.
Celkově jsem s tímto audiem velmi spokojen, vše je podle mých představ a za super cenu.
MP3

Comments are closed.