Archive for June, 2007

iPhone dostal na poslední chvíli upgrade

Monday, June 18th, 2007

Apple oznámil, že nejočekávanější telefon poslední doby nabídne větší výdrž na baterie a povrch displeje bude skleněný oproti plastovému.
Telefon, jehož vydání je naplánováno na 29. června, přinese kolem 8 hodin hovorového času, 6 hodin používání Internetu, 7 hodin přehrávání videa nebo 24 hodin přehrávání hudby. V pohotovostním režimu vydrží kolem 250 hodin.
Dřívejší hodnoty uvedené na webu byly: 5 hodin hovorového času a 16 hodin přehrávání audia.
Apple taktéž upravil povrch přístroje, už nebude plastový, ale z kvalitního skla. Což jistě zajistí kvalitní ochranu před poškrábáním.
Jediné, co se nezměnilo je cena. 4GB iPhone se bude prodávat za 500 USD a 8GB za 600 USD.
Zdroj

Nesnáším bulvár!

Monday, June 18th, 2007

Nebudu tady vyjmenovávat bulvární noviny, které nesnáším, protože je všichni určitě znáte a reklamu jim nehodlám dělat. Ale bytostně bulvární noviny nesnáším protože tak ukrutně lžou. Je tam jedna lež za druhou, totálně irelevantní informace a myšlenky z hlavy chorého rádoby pisálka. Celý dav lidí ovládají lživé informace z publicistického odpadu. Nejlepší použití těchto novin je na rozdělání v kamnech, ale i to jde špatně, díky špatnému papíru. A už vůbec nechápu, jak inteligentní lidé se vzděláním mohou bulvár číst a dokonce mu věřit. Ještě jeden zarážející fakt. Pokud sledujete televizi, objevila se v ní reklamní upoutávka na tento odpad mezi novinami, ale co je horší, v reklamě herec, kterého jsem si vážil a obdivoval a on se sníží k takové primitivní věci, jako je hraní v reklamě na továrnu na lži.
Nekupujte bulvární noviny, nenechte se ovládat jako tupé stádo, nepodporujte tyto primitivní pisálky!

Kontroverzní, jedinečný a kvalitní blog

Saturday, June 9th, 2007

Pokud si chcete přečíst kvalitní články, právě se na české blogerské scéně objevil nový a netradiční Antiwarez blog, který píše můj bratr, rozhodně doporučuji navštívit.

iPhone na Ebay za 1500 USD

Saturday, June 9th, 2007

Toužíte po nejočekávanějším mobilním telefonu iPhone a chcete ho mít jako jedni z prvních obraťe se na největší internetovou aukci Ebay. Apple začne iPhone prodávat přibližně za 20 dní přes síť obchodů, ale pokud nechcete čekat musíte se obrátit na Ebay, kde jsou první kousky k vydražení a nejvyšší nabídka je kolem 1500 amerických dolarů. Což je více než dvojnásobek běžné ceny v obchodech, která činí 600 USD. Každopádně být prvním stojí hodně peněz.