Archive for February, 2007

Štěstí se na mě usmálo

Sunday, February 18th, 2007

Držím se hesla, kdo nehraje nevyhraje a proto jsem se zúčastnil soutěže na serveru Přetaktování a po správném zodpovězení soutěžních otázek jsem se dočkal sladké výhry. Přijímače digitálního pozemního vysílání Interstar DVB-T8100 Premium. Z výhry jsem přirozeně velmi nadšený a později rozhodně přinesu recenzi. Pro nevěřící přikládám dopis od Alza.cz.

Výhra

Už mi není 19…

Sunday, February 18th, 2007

Ano, už je to tak, už nejsem náctiletý, 16.2. jsem oslavil kulaté 20. narozeniny. Ale to rozhodně neznamená, že přestanu mít blbé nápady, troufám si říct, že poslední dobou mám spoustu blbých nápadů a dělám různé kraviny a vůbec mi to nevadí. pro zajímavost přikládám horoskop, co jsem dostal a s kterým se plně ztotožňuji.

Horoskop

Vistamánia

Saturday, February 10th, 2007

Jak si tak surfuji po Internetu, tak všude narážím na témata o Windows Vista, no hotová Visatmánia. Na oficiálních serverech se diskutuje o funkčnosti programů a testování, na warez fórech se šíří linky na torrenty a odkazy na stažení a řeší se instalace čestiny. Také se řeší cena, která je pro některé až příliš vysoká a konkurenceschopnost proti Linuxu.
Osobně se mi zdá, že verzí Visty je až nezdravě moc, ale s tím nic nenadělám.
Ale už je na čase, abych ten skvostný sytém taky vyzkoušel, uvidíme, jak je na tom.