Archive for November, 2006

Warezáci snižují kvalitu her!

Thursday, November 23rd, 2006

Často slýchávám s úst hráčů (čti warezáků) stížnosti na klesající kvalitu počítačových her. Nemají, co hrát, nebaví je současné hry apod. Samozřejmě na koupi hry se dívají s odporem, typičtí warezáci. Ovšem je smutné, že si nejsou schopni uvědomit, že kvalita je určována příjmy firmy, která hry vyvíjí. Firmy vyvíjející hry je tvoří za účelem zisku. Ale, pokud se zisk nedostaví, díky warezu, firma upadá, klesají příjmy, programátoři mají nižší příjmy, jsou zkroušeni a nemají nápady. A úplný konec je, když firma zkrachuje a vývojáři nemají z čeho živit rodiny. A kdo za to může? Odpověď je: Warezáci, sprostí zloději, co nemají kouska odpovědnosti a cti, aby si hru zakoupili. A pokud na ni nemají, aby hráli spoustu her, co jsou zdarma.
Tito zloději nejsou pouze náctiletí, co si stěžují, že nemají peníze, ale i dospělí vydělávající lidé. Ovšem zajímavé je, že náctiletí obvykle mají peníze na drogy, alkohol a podobné radosti, ale na hru už jim nezbyde. Ale počítače mají bezpečně nejrychlejší (čti maminka a tatínek koupili).
Nejlepší zdůvodnění krádeže hry bylo: “Za 1500Kč, co stojí hra si radši koupím benzín do auta a projedu se.” Ale proč warezák neukradl i ten benzín? Odpověď byla: “Na benzínkách mají kamery!”
Proto: Chcete kvalitní hry? Kupujte je!