Archive for September, 2006

Stal jsem se svobodným!

Friday, September 22nd, 2006

Ne opravdu jsem se nerozvedl, nehledě na to, že nemám s kým se rozvést, ale stal jsem se finančně svobodným. Vyhrál jsem několik miliónů v loterii, konečně si začnu užívat života. Ani jsem je nepočítal, ale stačí mi, zatím. Možná do něčeho investuji, ještě k tomu bylo terénní auto, hodí se na nákupy do města. Prostě bomba! Nakonec posuďte sami, přikládám smlouvu a šeky. Když se přihlásíte, můžu Vás povozit v auťáku.
autoseky

Prostě skvělý den!

Sunday, September 17th, 2006

Dnes ráno jsem vstával o něco dříve, v 9,00 hodin, protože jsem měl domluvenou schůzku se zájemci o mou firmu.
Kdysi se mi povedl nádherný kousek, zakoupil jsem za nevelké peníze krachující pivovar, za pomoci mých velice dobrých známých, investorů jsme pivovar pozvedli do exkluzivní úrovně. Vyvážíme pivo do celého světa, nejvíce Německo, Rakousko a USA, a samozřejmě doma máme také své odběratele. Pozvednutí pivovaru nám trvalo 5 let, což je rozumná doba.
Ale stalo se to, že mě to přestalo bavit, byl jsem unaven, potřeboval jsem nový projekt, proto jsem pivovar nabídl k odkoupení. Přišlo mi spousta nabídek z celého světa, a dnes jsem měl schůzku s investory z České republiky, kteří dali nejvyšší nabídku, měl jsem velký zájem, aby pivovar zůstal český.
Scůzka proběhla v pivovarské restauraci právě v pivaru, který chtějí koupit. U výtečného piva jsme projednalu všechny obchodní záležitosti, podepsali smlouvy a já se stal velice bohatým člověkem. Ani jsem nečekal tu rychlost a jednoduchost.
A protože potřebuji pořád pracovat, už mám další projekt, bude to největší autosalon v ČR, prodávající Americké vozy.

Krást hry nemá smysl.

Thursday, September 14th, 2006

Někteří lidé jen neradi platí za hry pro PC. Říkají: “Co bych to kupoval, dyť to je na torrentech, nejsem přece blbej!” Obvykle to bývají školáci, kterým sice rodiče koupí nejnovější PC. Ale pár dalších korun už za hru neutratí a přitom ji třeba vůbec nehrají. Není přitom nutné kupovat každou chvíli novou hru, ty nejlepší stejně vychází tak jednou za rok. Například Hlaf-Life 2. A když nemáte zrovna stroj snů, spousta dobrých her vychází s herními časopisy a to za dobré ceny. Sám jich mám několik. Potom tu byla edice Game4u, když kouknete na edici Nová extra klasika najdete spoustu výborných her za 200Kč. Které rozhodně mají ještě, co říct. A další hry za dobré cenu jssou na Xzone a Levné hry. A nemusí to být starší hry, třeba nový FlatOut 2 je za 299Kč, což dá běžný teenager za večer v hospodě, nebo za týden za cigarety. A přitom je FlatOut 2 skvělá hra pro pobavení a odreagování a za skvělou cenu.
Proto vás prosím, rozmyslete si, jestli chcete mít hru v originálním obalu a s originálním médiem, nebo vypálenou a staženou. A jestli nutně potřebujete každý den novou hru, když starší hry jsou také dobré.