Archive for August, 2006

Skvělá myš za nízkou cenu.

Tuesday, August 15th, 2006

Myš je naprosto nepostradatelná pro používaní PC, proto musí být, co nejlepší a zároveň za rozumnou cenu. Vždy jsem měl myši značky Genius s třemi tlačítky a kuličkou. Měl jsem snad 4, protože se vždy rozbily, přestalo fungovat tlačítko apod.
Moje první optická myš byla a pořád je A4 Tech Optical 4DMouse, teď jsem si koupil již druhou, ale jen kvůli tomu, že jsem potřeboval dobrou myš i druhému počítači. Ta stará stále bezvadně funguje, jen má kosmetické vady, myslím, že už funguje tak 3-4 roky, tak dlouho Genius nikdy nevydržel.
Naprosto skvělá je cena 200Kč!
Vynikající jsou tlačítka po stranách pro procházení v prohlížeči, Průzkumníkovi tam a zpět, bez toho se nedá téměř žít.
Podle mně je to myš s nejlepším poměrem cena/výkon. Mohu jen doporučit.

Už dost!

Monday, August 14th, 2006

Konečně jsem se dokopal ke změně vzhledu mého blogu, už jsem nechtěl mít základní vzhled Wordpressu jako spousta jiných. Sice jsem vzhled sám nevytvořil, ale velice se mi líbí. Noční Amsterdam je prostě super. Co víc si přát? Jen tam být doopravdy.

Vyladění Windows a “tuning”

Wednesday, August 2nd, 2006

Na Internetu je spousta článků o ladění Windows a mnoho lidí o ladění píše na svých blozích, ale je problém si je všechny zapamatovat. Nabídnu Vám několik kvalitních odkazů o vylepšování operačního systému Windows.
První bude asi PCTuning, kde vyšel celý seriál návodů a rad. Doporučuji shlédnout celé a zvláště o úpravách instalace pomocí nLite.
Jako dalšího bych uvedl WELL.DONE, kde jsou velice kvalitní návody.
Windows XP dvakrát rychlejší - XPlite!
Windows XP krásnější
Windows XP rychlejší a stabilnější - detailní návod
Windows XP Reloaded jsou tu!
Zrychlujeme Windows XP
Jak vyrobit LiveCD Windows? Jednodušše!
Další úprava Windows pomocí nLite.

Ondrův fotoblog

Wednesday, August 2nd, 2006

Občas si rád něco vyfotografuji, proto jsem se rozhodl založit fotoblog. Záleželo mi hlavně na rozumné publikaci fotografií, proto jsem použil Coppermine Photo Gallery, což se mi zdá jako nejlepší systém, mohu je jej jen doporučit.
Fotím skoro všecho, co se mi zdá zajímavé a netradiční, zrovna jsem byl u babičky, která má velkou zahradu a spoustu zajímavých květin, které byly jako stvořené pro fotografování.
Proto, kdyby Vás mé fotografie zajímali určitě můj fotoblog navštivte.