Archive for December, 2005

Dnes startuje rally Dakar

Saturday, December 31st, 2005

Dnes startuje nejslavnější a nejtěžší rally a to rally Dakar. Ovšem tento rok je změněný start. Nestartuje se z Paříže, ale z Lisabonu. Dakar je stále cílem. Česko opět reprezentuje v kategorii kamionů, mimo jiné, Karel Loprais. Všem jim přejme hodně štěstí.

Pozvánky na GMAIL

Thursday, December 29th, 2005

Já věřím, že většina z vás již účet na GMAILu má, ale přeci jen pro ty, co ještě účet nemají bych měl pár pozvánek. A je mi hloupé se o ně s vámi nepodělit. Prosím pište na jeden z mých konataktů.
P.S. Můžu jich poskytnout tak 70. Tak si pospěšte.

PF 2006

Wednesday, December 28th, 2005

Přeji všem svým čtenářům hodné štěstí a zdraví do nového roku. Ať se Vám vše daří.
PF 2006

Bezstarostná neděle

Tuesday, December 27th, 2005

Probudím se v neděli v osm ráno a začnu přemýšlet co bych mohl dělat. Vstanu, posnídám, přečtu maily a samozřejmě zjistím situaci ohledně mých akcií na burze. Investice byly poslední dobou velmi výnosné, výnosnější než kdy jindy. Ale člověk nesmí usnout na vavřínech, že? Říkám si, co může být lepšího v neděli dopoledne, než se projet jedním z mnoha mých aut. A že jich není málo, díky výnosným obchodům. Scházím do garáže a započnu vybírat. Mercede-Benz S600? Ale ne, tím jezdím každý den do mé firmy a na schůzky. A což takhle M-B CL65 AMG pomyslím si, ale to jsem ihned zavrhnul, protože s tím jezdím na golf. Měl jsem na mysli něco nevšedního, nezkrotného, brutálního, rudého, ne teď nemám na mysli můj Chevrolet Corvette, ale Ferrari F430. Ze skříňky na zdi si beru klíče a mačkám tlačítko na ovladači. Usedám do rudého skvostu a startuji. Nádherný zvuk, říkám si. Dálkově otvírám dveře garáže a vyjíždím na ulici. U nás v ulici jsem známý a velmi oblíbený. Proto na mne každý přátelsky mává. Proplétám se co nejrychleji městem a pomalu ohřívám motor, aby již byl připraven na pořádnou jízdu za městem. Mám takovou svoji vytyčenou rychlostní zkoušku, kde nejezdí skoro žádná auta a je tam hodně zatáček a dvě dlouhé rovinky, kde se výborně zkouší maximální rychlost. Při cestě městem mne otravuje jen pubertální výrostek v otuzeném golfu s velkou radlicí vpředu a křídlem z airbusu vzadu. Vytočím dvojku a když mi výrostek kouká z dálky na zadní světla pochopí, že už nemá nejrychlejší auto ve městě. Konečně mám před sebou volnou silnici a zrychluji na předpisových devadesát. Projedu ostrou zatáčkou a drtím plyn, trojka, čtyřka a už letím 180. Brzda, najedu si do pravé zatáčky, následuje levá a nakonec pravá, aspoň si procvičím ruce. Na rovince vidím v dáli auto, přiblížím se a rozeznávám BMW. Trochu ho zaškolím, říkám si, ale zrada ono je to M5. Bude více zábavy, ale taky práce. Bleskově předjíždím, řadím se před něj, ale chlapec vystartuje a už je zase přede mnou. Oba jedem 200, řadím čtyři, plyn na zem, předjíždím, 210 a za pět, jsem před ním. Stále zrychluji, 260 a následuje šestka. Přiblížím se k číslu 300 a už musím brzdit. Za dvě v zatáčce a zpátky domů. Ve městě zpomalím na 50 a mám čas si vychutnat adrenalin, co jsem zažil. Zase dobře využité nedělní dopoledne.
F 430

Srážka s blbcem

Tuesday, December 27th, 2005

Dnes jsem si ověřil platnost slov, že nejhorší je srážka s blbcem. Ještě k tomu arogantním a nakonec udělá totální blbce z Vás.
Byl jsem reklamovat podložku pod myš, na které moje myš kupodivu nechtěla snímat 8-(. Nu, což zajímavé, ale vyreklamuju a bude to, ale co se nestalo. Ta arogantní kráva, co prodávala v obchodě ze mne udělala blbce, protože jí to samozřejmě fungovala a myš jí běhala jako divá. Odešel jsem velmi nasrán domů a pořádně si zanadával. Ale doma si nefunkční krám nenechám. A zítra to zkusím znovu.8-)

TDI závody

Sunday, December 25th, 2005

Na mém oblíbeném serveru Autorevue jsem se dozvěděl o brutálním závodním voze TDI. Auto má mít brutální výkon, krouťák, velice nízkou spotřebu a taktéž velmi tiché. No nevím, asi se začne závodit na spotřebu nebo co? Nebo na ticho? Co vím tak TDI má neskutečný krouťák a brutální výkon už od volnoběžných otáček, takže jak tak na to koukám, tak nebude potřeba převodovka a závodníci to ujedou na jednu rychlost, aby ušetřily 8). Přímý odkaz na článekTDI

Dramatické zprávy na Nově

Sunday, December 25th, 2005

Co se člověk nedozví 24.12. v Televizních novinách? S dramatičností, jak se na Novu sluší a patří jsem se dozvěděl, že lidé o Vánocích utratili miliardy korun za nákupy. Kdyby nebylo Novy tak bych se těžko dověděl, že o Štědrém dnu taky někdo pracuje. Prostě samé novinky 8-).